neděle 16. prosince 2007

Maminka běží, tatínek hlídá nebo úpí

Minulý víkend jsme absolvovali dvojzávod Pražské zimní ligy ("Držte si klobouky" na mapě Klobouky) a Běh cyklistů v Prokopském údolí. Sobotní PZL byla lahůdka za krásného slunečního počasí, i když v Chuchli a Hodkovičkách se složitě hledaly kontrolky zašité před všetečkami a nenechavci. Zatímco já tradičně hlídal, Kamča si doběhla v open kategorii B (11 km, včetně Bránického mostu tam/zpět) pro 3. místo; takže máme kalendář Žaketu na rok 2008.
Nedělní Běh cyklistů jsme zvládli oba, já 4 kola (6km), Kamča 2 kola (3km). Samozřejmě jsem od ní dostal na prvních kolech kládu jak mraveneček, ale to bylo jen z motivačních důvodů, ona by jinak tak rychle nepelášila... Hm, hlavně že mne neporazil vítěz kategorie nad 60 let. Kamča si doběhla v kategorii žen pro 2. místo; takže máme parfém Hugo Boss.